měření teploty

 

Teploměr ThermoFlash LX-26

Lékařský, přesný teploměr. Bezkontaktní infračervený teploměr s garancí 40.000 měření.

 

Charakteristika :

Bezdotykový lékařský teploměr dětský, i pro dospělé, těhotné ženy i seniory. Moderní bezkontatní lékařský teploměr pro celou rodinu s garancí AŽ 40.000 měření do další kalibrace.

Teploměr ThermoFlash je nejmodernější bezkontaktní infračervený teploměr.
Zaručuje NEJPOHODLNĚJŠÍ a NEJPŘESNĚJŠÍ měření teploty.
Teploměr je jednoduše použitelný a velmi efektivní.
Stačí tento bezdotykový teploměr namířit na čelo ze vzdálenosti asi 5 cm, stisknout tlačítko a naměřená hodnota se ihned zobrazí na displeji teploměru.
Bezdotykový bezkontaktní teploměr Thermoflash použít i ke kontrole kojenecké lahve, vody ve vaničce či okolní pokojové teploty.

Žádný tělesný kontakt
Okamžité změření teploty (0,5 sekundy)
Rychlé a snadné použití
Absolutně bezpečný
Žádné riziko kontaminace, hygienický
Uchová v paměti až 32 měření
Pro měření teploty není nutné měřeného budit
Nevyžaduje žádný spotřební materiál


Podsvícený displej při měření

Infračervenou arteriální teplotu lze měřit pomocí přístroje umístěného na čelo, v oblasti spánkové tepny. Bylo dokázáno, že tato relativně nová metoda měření teploty je mnohem přesnější než měření teploty v uchu a je lépe snášena než rektální měření.

Bezdotykový Teploměr ThermoFlash LX-26 byl navržen tak, aby mohl snímat teplotu z čela bez jakéhokoli kontaktu se spánkovou tepnou. Tato tepna se nachází těsně pod pokožkou a tudíž je dobře dostupná, krevní tok je stálý a pravidelný a proto tyto faktory umožňují precizní měření teploty.
Efektivita, rychlost a komfort při měření teploty z této oblasti těla je největší výhodou ve srovnání s ostatními metodami měření teploty.

Recenze týkající se provozu bezdotykového (bezkontaktního) teploměru ThermoFlash LX - 26 jsou velmi dobré.